lg
1996 yılında taşımacılık ve lojistik hizmetleri verme amacı ile kurulan Sakarya Can Lojistik, Türkiye'nin büyük üretim kuruluşlarına hizmet vermektedir. SCL, 1965 yılında kurulan Adapazarı'nın ilk nakliye firması olan Can Nakliyatın devamı niteliğindedir.

Firmamız, üstün taşıma kapasitesinden oluşan araç filosuyla taşıma hizmetlerini gerçekleştirmektedir. SCL, 2003 yılından itibaren Sakarya’da faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük kuruluşlarına tüm ürünlerinin Türkiye'ye dağıtımı için başarıyla destek vermektedir. Bunların yanı sıra irili ufaklı birçok firmaya da taşıma hizmeti vermektedir.

Firmamız tecrübeli personel ve tedarikçilerimizle üst düzey kuruluşlara en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır. Firmamız kuruluş felsefesi gereğince önem verdiği konular; kaliteli hizmet anlayışı ile sorumluğumuzun farkında olarak işimizi doğru yapmak ve işimiz tüm gereklerine uygun davranmaktır.

Amacımız gelecek yıllarda kaliteli hizmet anlayışımızla yeni müşteriler ekleyerek ve hızla büyüyerek Sakarya’ya daha fazla hizmet etmektir.

© 2012 Sakarya Can Lojistik Taşımacılık Turizm Tic. ve San.A.Ş.